Paskolos grąžinimas


Paskolos grąžinimas: vartojimo paskola internetu gali būti grąžinama jums patogiu būdu - bankų skyriuose, elektronine bankininkyste, mūsų partnerių aptarnavimo vietose.

Paskolos pratęsimas: paskolą galite pratęsti papildomam terminui sumokant kredito pratęsimo mokestį ir užpildant kredito pratęsimo paraišką PJ vartotojo zonoje. Pažymime, kad vadovaujantis 2016 m. vasario 01 d. LR Vartojimo kredito įstatymo 21 str. 2(1) p., vartojimo paskola gali būti pratęsiama, jeigu bendra vartojimo paskolos kaina nėra didesnė už bendrą vartojimo paskolos sumą.


Išankstinis paskolos grąžinimas: paskolą galite grąžinti anksčiau. Perskaičiuosime palūkanas, todėl mokėsite tiek, kiek dienų naudositės paskola. Parašykite mums į el.paštą info@paskolosjums.lt prašymą perskaičiuoti palūkanas jūsų nurodytai dienai.


Paskolos grąžinimas dalimis: suteiktos paskolos grąžinimas dalimis yra individualiai aptariamas su kreditoriumi, priimant palankiausią sprendimą kliento ir kreditoriaus atžvilgiu.

MKGN arba BVKKMN – Metinė kredito grąžinimo norma arba Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Tai visa paskolos internetu kaina, išreikšta procentais, kurią moka paskolos gavėjas. Metinė kredito grąžinimo norma apima visas išlaidas ir mokesčius, susijusius su suteikiama paskola.

MPN – Metinė palūkanų norma. Tai fiksuotos palūkanos, numatytos greitos paskolos sutartyje, kurias moka klientas už naudojimąsi paskola.

Registracijos mokestis – 0.01 EUR. Tai vienkartinis mokestis, kuriuo klientas patvirtina savo registracijos duomenis bei sutikimą tvarkyti asmens duomenis elektroniniais kanalais.

Kredito mokestis – tai mokestis už naudojimąsi greita paskola sutartyje numatytą terminą. Kredito mokestis mokamas kredito grąžinimo dieną.

Pratęsimo mokestis – tai kredito mokestis, kuris mokamas už paskolos internetu pratęsimą papildomam laikotarpiui. Sumokėjus paskolos pratęsimo mokestį, svarbu nepamiršti pratęsti paskolos PJ vartotojo zonoje.


Rekvizitai


UAB „SIGIRĖ“

Įmonės kodas: 133960254

Mokėjimo paskirtis – kliento asmens kodas.

Bankų sąskaitos:


AB SEB bankas LT627044060006980945
AB Swedbank LT397300010002269639
AB DNB bankas LT494010042502074148


 

Jeigu iškilo finansinių sunkumų ir negalite atsiskaityti už paskolą laiku:

Susidūrus su problemomis, kurios turi įtakos greitos paskolos apmokėjimui, visada apie tai praneškite kreditoriui. Pažymime, kad vengimas bendrauti su kreditoriumi apsunkina susidariusią situaciją, o kreditorius yra priverstas imtis skolos išieškojimo veiksmų, kurie yra apmokestinami.

Jeigu negalite sumokėti už suteiktą paskolą laiku – galite ją pratęsti sumokant priskaičiuotas palūkanas.

Jeigu negalite padengti arba pratęsti paskolos dėl netikėtų finansinių sunkumų – nedelsiant kreipkitės į kreditorių!  Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Visada stengiamės surasti abipusiai palankų sprendimą.